NOVOMATIC Global

No location found

Contact
Top Products

Великий успіх компанії NOVOMATIC Ukraine на виставці "Ігрова індустрія" в Києві

Trade Show -

З 9 по 11 червня в Києві пройшла міжнародна гральна виставка, що стала першою після відновлення роботи ринку в Україні. Компанія НОВОМАТІК виступила генеральним спонсором даного заходу та радо зустрічала відвідувачів вражаючим  стендом, розташованим безпосередньо біля входу до виставкового залу.

Виставка Gaming Industry 2021 стала першим великим міжнародним заходом цієї галузі в Україні після закриття ринку в результаті заборони грального бізнесу в 2009 році. У зв'язку з додатковими затримками, які виникли в останні місяці через пандемію COVID-19, ця гральна виставка стала довгоочікуваною можливістю для місцевих учасників галузі і міжнародних постачальників зустрітися і особисто обговорити питання бізнесу.

Безпосередньо біля входу в виставковий зал команда NOVOMATIC Ukraine вітала відвідувачів виставки, презентуючи спеціально відібраний для українського ринку асортимент продуктів і ігрових рішень. Місцеві оператори проявили неабиякий інтерес до українського портфоліо продукції NOVOMATIC, особливо до видань CASH CONNECTION ™ Progressive і вражаючого NOVOSTAR® V.I.P. Royal 2.65 з величезним 65-дюймовим ігровим монітором і розкішним кріслом V.I.P., а також до сучасної системи управління казино NOVOMATIC Biometric Systems (NBS). 

Захід пройшов в ідеальний час, а саме в самий розпал відкриття перших об'єктів і в той час, коли багато операторів ще планують, вибирають і купують своє стартове обладнання. А в останні тижні багато операторів вже відкрили свої ігрові заклади, оснащені сучасним ігровим обладнанням NOVOMATIC. Деякі з цих клієнтів скористалися виставкою для оформлення додаткових замовлень.  

Вітас Янулінас, Генеральний директор ТОВ "ХТЛ Україна" прокоментував: "Ми пропонуємо висококонкурентний асортимент продукції для України, і результати цієї виставки чітко показують, що місцеві оператори високо оцінюють його. Незважаючи на обмеження через COVID-19, ми вважаємо відновлення роботи ігрового ринку в Україні важливим кроком для розвитку добре регульованої, прозорої і процвітаючої місцевої гральної індустрії. З допомогою численних команд і відділів головного офісу NOVOMATIC ми зосередили наші зусилля на наданні всебічної підтримки місцевим операторам. Тому, користуючись нагодою, я хотів би подякувати всім, хто був задіяний в Україні та Австрії, за їх активну участь".

  • КОНТАКТИ
  • ПРОДУКТИ

Контакти

Director

Director

Vitautas Janulynas

 

Тел.: +380 67 4064609
E-mail: vjanulynas@novomatic.ua

ТОВ ХТЛ Україна
Літера А, офіс 7/1
Вул. Голосіївська 7 корпус 2
03039 м.Київ

Ukraine